Lepší místo ve škole Jablonec nad Nisou

06
11/ 2018

Žáci ze školního parlamentu se zapojili do tohoto projektu. Pomozte nám vyhrát 50 000 Kč pro zlepšení nějakého místa v naší škole.

Lepší místo ve škole

Výsledkem je nejen vylepšené prostředí v konkrétní škole a několik splněných snů, ale především zkušenost pro školáky, kteří jsou o pěkný kus blíž k sebevědomým občanům.

Startujeme v Jablonci!

Do pilotního projektu Lepší místo ve škole Jablonec nad Nisou se zapojilo celkem 7 škol

Máš nápad na vylepšení své školy či jejího okolí?

Nabízíme 2 x 50.000 korun na nejlepší nápady! Poslat ten svůj na Lepší místo se vyplatí. Využít k tomu můžeš náš web – níže je formulář na přidání nápadu.

Jak na to?

1. Stačí vyplnit formulář a kliknout na tlačítko Odeslat nápad. Vyplň své jméno a e-mail. Zvol výstižný název pro svůj nápad a stručně nám jej popiš. Můžeš přidat i foto místa, které si přeješ vylepšit, či nákres nebo ilustrační foto zamýšleného vylepšení. Své nápady zasílej do 19. listopadu 2018.

2. Každá škola si vybere svým preferovaným způsobem (např. poradou, školním hlasováním, školním finále) 1 nejlepší́ nápad a mezi 14. a 25. lednem 2019 pro něj budou moci hlasovat tví spolužáci, učitelé, rodiče, kamarádi i veřejnost. Koncem ledna 2019 pak proběhne velké finále před porotou složenou ze zástupců firem, které projekt podpořily. Úkolem žáků zde bude představit své nápady prostřednictvím připravených prezentací. Prezentovat můžeš i ty. Z počtu hlasů z veřejného hlasování a názoru poroty nakonec vzejdou 2 vítězné projekty!

 

ze světa školy   |   Ze světa jazyků   |   Ze světa kultury   |   Ze světa vědy   |   Ze světa sportu   |  

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

19.01.2038 - Lepší místo- Pasklub
14.01.2019 - Exkurze do mladoboleslavské Škodovky
19.12.2018 - Šesťáci se zabývali globálními problémy světa
18.12.2018 - Projektové dny
17.12.2018 - Blahopřejeme a děkujeme všem zapojeným

 

Novinky

Buď safe online
07.12.2018
Miniházená
05.12.2018

 

ZŠ Pasířská