Naše motto
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Krajský přebor v přespolním běhu ...

Krajský přebor v přespolním běhu

V sobotu 1. dubna vyrazila výprava mladých atletů Liazu na krajský přebor v přespolním běhu, který se tradičně uskutečnil v Mladé Boleslavi v lesoparku Štěpánka.

Žáci 5. ZŠ byli vidět napříč kategoriemi, od našich prvňáčků až po deváťáky.

Velkou pochvalu zaslouží Jana Machová, která v kategorii 6-7 let obsadila 3. místo v konkurenci 27 děvčat ročníků 2010 a mladších. Ve vyšší kategorii (ročníky 2008-2009) obsadil skvělé 5. místo v rámci krajského přeboru Marek Hochmal. Z dalších prvňáčků startovali Török Tomáš, Kuklová Zuzana, Havránková Eliška a Kobrlová Rozálie.

Z druhostupňových žáků byla nejúspěšnější Bára Koťátková (6. A), která v kategorii mladších žákyň (800m) obsadila parádní 7. místo z 45 závodnic. V této kategorii skončily v první dvacítce ještě 15. Sára Charvátová, 16. Kačka Svárovská a 18. Viky Trunečková (všechny 7. A).

Mezi staršími děvčaty (1500m) byla nejúspěšnější žákyní naší školy Vendula Štanclová (8. A) na 12. místě z 32 závodnic.

Mezi mladšími žáky (800m) byl nejlepším běžcem naší školy 17. Vojta Segeš a 20. Adam Duben (oba 6. A) z 41 závodníků.

Mezi staršími žáky (1500m)napodobil svou sestru 12. místem Jáchym Štancl (8. A), 16. dokončil závod Lukáš Žampach (7. A).

Poděkování za účast na závodech zaslouží dále Aneta Dusilová, Max Psotiak, Adam Černý, Jonáš Turek, Sarah Stadlerová, Zuzana Fadrhonsová a Vanesa Petříčková.

Datum vložení: 1. 8. 2022 18:57
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:44
Autor: Správce Webu