• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Mezinárodní závody žactva ...

<br />

Mezinárodní závody žactva

Při příležitosti oslav 70. výročí založení atletického klubu LIAZ se v sobotu 25. 11. uskutečnily mezinárodní mládežnické závody v hale.

Mladí atleti domácího TJ se při nich utkali se svými vrstevníky z Německa (Lipsko, Berlín, Pirna, Žitava) a Polska (Zhořelec). Na úvod halové sezóny tak mohli naši mladší a starší žáci/žákyně otestovat svou formu.

V běhu na 60m zaujal osobním rekordem David Kumsta (7.89). Svůj rozběh na téže trati vyhrála také Bára Hurdlíková (8.36). Na 300m si vedl nadějně také Lukáš Žampach (41.20). Všichni žáci 8. A.

Na půlce byl nejlepší zástupce naší školy ve starších David Vyčítal z 8. A (2:28:59), mezi mladšími pak Matěj Koravský (2:41.26). Mezi děvčaty na 800m trati vynikla Adéla Sochorová (2:52.38). Oba ze 6. A.

Na 60m př. dominovala mezi mladšími žákyněmi osmačka Barbora Kučerová (9.63). Ve starších doběhla druhá Vendula Štanclová z 9. A (9.39). Barča obsadila dále 2. místo na dálce (4.80), kde ji na stupních vítězů doplnila bronzová Bára Hudrlíková (4.79). Vendy Štanclová pak vybojovala stříbrnou pozici ještě ve výšce (1.52).

Datum vložení: 1. 8. 2022 18:57
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:40
Autor: Správce Webu