Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Žákovská atletická liga_1. kolo ...

Žákovská atletická liga_1. kolo

Žákovská atletická liga dnes začala psát svou další kapitolu.
Tato tradiční atletická soutěž pořádaná naší školou už pěknou řádku let nabízí dětem z našeho regionu okusit soutěžní atmosféru atletických soutěží, při nichž se mohou poměřit se svými vrstevníky a zabojovat jak o individuální, tak kolektivní vavříny.
V úterý 26.11. se při podzimním kole této soutěže představili mladší žáci a žákyně z Jablonce nad Nisou, Smržovky, Tanvaldu nebo Turnova a nás může opět těšit, že naši šesťáci a sedmáci si vedli nad očekávání dobře.
V týmové tabulce kluci zvítězili a děvčata se umístila druhá. Pochválit zaslouží bez přehánění opravdu všichni. Mile překvapili svými výkony sedmáci a šesťáci se ukázali jako velmi přínosní.
Absolutní prim zaslouží Tereza Levinská (60m) a Richard Hübner (800m), kteří byli z našich závodníků bezesporu nejlepší a vyhráli svou disciplínu. Ale výborně se prezentovali sedmáci David Novák a Vratislav Ondráček (800m), Jan Rýdl (300m), Tomáš Bronec (výška), Ondřej Velička, Hana Taušová (800m) , Sára Boková (300m), Karolíny Latislavová a Vokálová (sprinty), Elen Holická (300m) a další a další.
Mezi šesťáky vyčnívají Štěpán Sobota, Tomáš Honců, Lukáš Kostka a Anna Šikolová.
Děkujeme všem závodníkům, nikdo nic nevypustil a navíc každý přispěl k pěkné sportovní atmosféře.

Při 1. kole ŽL se ve středu představily výběry 8. a 9. tříd.
Závody měly početné startovní pole a k vidění byly vidět krásné výkony.
Z naší školy byli nejúspěšnější osmáci Lukáš Horna a Adéla Sochorová (oba 8. A), kteří si posunuli hranici PB na 60m (Lukáš opět vylepšil rekord školy), a po dlouhé době o sobě dal vítězstvím v kouli vědět také Štěpán Horák (9. A).
Uznání a pochvalu zaslouží nejen výše jmenovaní závodníci (Adéla navíc vítězná v dálce) nebo další medailisté jako Adam Elgheriani (výška), Vojtěch Vávra (300m), Zuzana Kovářová (dálka) či Petr Malý (dálka), ale prostě všichni ti, kteří svým dílem přispěli k 3. místu děvčat a 2. místu chlapců.
Poděkování patří rovněž členům technické čety, která včera a dnes pomáhala závody zorganizovat.

Datum vložení: 26. 11. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:19
Autor: Správce Webu