Ve čtvrtek 20. března 2025 se v Městské hale v Jablonci nad Nisou uskutečnila Školní liga v miniházené.
Naši školu reprezentoval tým chlapců složený ze žáků čtvrtých a pátých tříd. Kluci do turnaje nastoupili s odhodláním a bojovnou náladou. Sestava našeho týmu byla následující:
Chupek Filip, Chupek Jakub, Zeggel Nico, Kubáček Kristián, Dužda Štěpán, Hurt Marek, Roubínek Tomáš, Trsek Jan, Vít Patrik
Naši žáci svůj první zápas nad ZŠ Pelechovská vyhráli v těsném souboji 10 : 9. Poté prohráli se ZŠ Kokonín 7 : 9 a podlehli i ZŠ Janov 8 : 15. Závěrečný turnaj o třetí místo byl velice vyrovnaný, ale nakonec jsme těsně před koncem utkání dostali rozhodující branku a skončili jsme na čtvrtém místě.
Turnaj nabídl skvělou sportovní atmosféru a spoustu napínavých zápasů. Naši hráči se po celou dobu snažili odvést co nejlepší výkon a zároveň si užili radost ze hry.
Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další sportovní výzvy!
Mgr. Eva Letáčková
Datum vložení:
28. 3. 2025 8:41
Datum poslední aktualizace:
4. 4. 2025 9:29
Autor:
Ostatní sporty