V úterý 8. dubna. 2025 proběhlo okrskové kolo v turnaji ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd (chlapci i dívky).
Turnaje se zúčastnily školy. ZŠ Mozartova, ZŠ Pivovarská, ZŠ Janov, ZŠ Vrkoslavice a naše ZŠ Pasířská.
Týmy byly opravdu hodně vyrovnané. Naši žáci byli opravdu skvěle sehraní a bojovali naplno až do konce. O jeden bod jim uteklo druhé místo, takže se umístili na krásném 3. místě.
Naši školu reprezentovali: Štěpán Franzke, Ondřej Hlubuček, Vojtěch Ledecký, Daniel Saitl, Vít Vavruška, Timofii Kostenko, Alexandra Vedralová, Štěpán Dužda, Vít Šnajdr, Jan Trsek, Karolína Machalická, Chupek Filip a Chupek Jakub.
Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!
Datum vložení:
8. 4. 2025 16:14
Datum poslední aktualizace:
10. 4. 2025 16:18
Autor:
Ostatní sporty