• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)

Krajský přebor mladšího žactva v hale ...

Krajský přebor mladšího žactva v hale

V sobotu 17. 2. se uskutečnil vrchol halové sezóny mladších žáků a mladších žákyň, kde se představili v osmi disciplínách a štafetě žáci z (5.) 6. a 7. třídy.

Z druhostupňových dětí si nejlépe vedly tito žáci:

Do finále na 60m postoupil Lukáš Horna. V něm obsadil 6. místo za 8.65. Pod 9s. se vešel ještě Petr Malý (8.99), který tímto časem obsadilo celkové 10. místo.

Ve finále mladších žákyň vybojovala parádní 2. místo Barbora Koťátková (8.70).

Na 300m trati dosáhl nejlepšího času Matěj Koravský (47.05), který stačil bohužel jen na 4. pozici. Mezi děvčaty byla na této distanci nejlepší Adéla Sochorová s výkonem 48.00 (3. místo).

Na půlce měla naše škola zastoupení v pouze v Jonáši Turkovi (2:51,66, 14. místo), mezi děvčaty běžela Verča Kučerová (3:11, 05, 15. místo).

Na 60m př. uspěli mezi kluky 2. Matěj Koravský (10.60) a 3. Lukáš Horna (10.64). Nad překážkami si pak pro stříbrnou medaili mezi děvčaty doběhla skvělá Adéla Sochorová (10.64!)

Ve štafetách na 4x 150m se prosadila pouze dívčí družstva. Členkou vítězné čtveřice byla Barbora Koťátková, členkami stříbrné štafety byly Simona Šilhánová a Adéla Sochorová.

Ve skoku vysokém ovládl soutěž Jakub Nezbeda výkonem 1.39. Na čtvrtém místě byl Lukáš Horna (1.33). Mezi žákyněmi byla z naší školy nejlepší 8. Kristýna Čížková (1.25 = 3. místo v KP).

Ve skoku dalekém dolétl od nás nejdále Petr Malý (4.73), který tímto výkonem (společně s libereckým Kadlecem, který dosáhl téhož výkonu) soutěž opanoval.

Ve skoku do dálky pak potvrdila pozici nejúspěšnější sportovkyně naší školy Barbora Koťátková, která přidala za skočených 461cm další stříbrnou medaili.

V kouli ml. žákyň (2 kg) vrhla nejdále Kristýna Čížková (7.51), mezi žáky potvrdil svou dominanci Štěpán Horák, který se stal krajským přeborníkem výkonem 11.23.

Datum vložení: 1. 8. 2022 18:57
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:38
Autor: Správce Webu