• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)
Naše motto
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Žákovská atletická liga 2018 ...

Žákovská atletická liga 2018

Naše škola uspořádala 2. (finálové) kolo Žákovské atletické ligy (mladších žáků a žákyň).
I letos jsme mohli slavit vavříny, když v celkovém umístění naše 6. a 7. třídy braly mezi chlapci bronz a děvčata soutěž vyhrála.

Ve čtvrtečním druhém kole se představili starší žáci a žákyně, kteří bojovali o celkový triumf v této regionální okresní soutěži.
Žáci 8. a 9. tříd velmi příjemně překvapili výtečnými výkony a množství osobních rekordů je toho důkazem.
Mezi nejlepší tradičně patřila jména jako Štanclovi nebo Velička, ale o to více je skvělé, že mnoho dalších se umístilo na stupních vítězů (a) nebo vylepšili svá osobní maxima. Velikou pochvalu zaslouží vítěz běhu na 1 500m David Vyčítal, který obdivuhodným výkonem dokázal zvítězit, své kvality potvrdil na 300m a navíc byl oporou štafety. Osobní maxima a stupně vítězů připisovali David Kumsta, Lukáš Žampach, Aneta Dusilová, Štěpánka Zelinková, Natálie Kottová, štafety kluků (Kumsta, Štancl, Hušek, Vyčítal - Velička, Papoušek, Šťovíček a Holub) a děvčat (Štanclová, Dusilová, Zelinková, Hloušková).
Obě naše družstva příkladně bojovala, byl znát týmový a kamarádský duch a celkové 1. místo kluků a 2. děvčat, je skvělým příslibem pro jarní Pohár Rozhlasu, kde bychom určitě rádi uspěli. Budeme se těšit :-)

P. S. děkujeme za pomoc těm žákům, kteří pomohli při organizaci jako technická četa!