Naše motto
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Trojboj s Adamem

Středa 31. 5. 2023

Ve středu 31. 5. proběhlo okresní kolo atletické soutěže všestrannosti Trojboj s Adamem.

Žáci našeho 1. stupně házeli kriketovým míčkem, skákali do dálky a běželi 50m, a to tak úspěšně, že postoupili do krajského finále. Moc všem blahopřejeme a držíme palce!

Mezi prvňáčky vyhrála Štěpánka Malá, mezi druháky zvítězila Aneta Landovská a bronz získala Anežka Štrynclová, stejně skvěle si vedli 1. Jakub Chupek a 3. Filip Chupek, mezi třeťáky skončila stříbrná Barbora Hešová, ve 4. třídách zvítězil Jakub Šikola, 2. místo bral David Ryneš a 3. místo obsadila Liliana Zákoucká.