• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)
Naše motto
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Velikonoční hala ...

Velikonoční hala

O víkendu proběhl poslední halový závod v tomto školním roce, ve kterém se představili mladší a starší žáci z naší školy.
Nejúspěšnější ze 37 nominovaných žáků ZŠ Pasířské byla Bára Hudrlíková ze 7. A, která vynikla v kategorii mladších žákyň osobními rekordy na trati 60m (2. místo, 8.39) a dálce (1. místo, 471).
Další skvělou závodnicí byla Natálie Kottová (7. A) ve výšce, kterou vyhrála výkonem 150cm. Natálie se výborně umístila i v běhu na 300m, kde skončila 4., časem 49.74.
Další vítězství našich barev si připsal výborný Jáchym Štancl (8. A), který ve výšce zdolal 155 cm a další medailové umístění si připsal na 60m př., kde za čas 10.02 bral bronz.
Úspěšnými sprintery byli Dan Missbach (9. A) a David Kumsta (7. A), kteří dokázali zaběhnout čas na 60m pod 8s – Dan 5. místo 7.91 a David 7. místo 7.99 (pro toho je to osobní rekord).
Mezi mladšími sprinterkami zmiňme i Anetu Dusilovou (7. A), která dokázala zaběhnout 60m sprint pod 9s a obsadila časem 8.97 celkové pěkné 11. místo.
Na trati 300m si solidně vedl i Lukáš Žampach (7. A), kdy mu čas 44.66 stačil na 7. místo.
Úspěšní byli i půlkaři David Vyčítal a Tomáš Jeřábek (oba 7. A). David zaběhl čas 2:35,99 (5. místo, osobní rekord) a Tom 2:47,09 (6. místo, vyrovnaný osobní rekord).
V kouli starších žákyň byla na 6. místě Anežka Voštová (9.05) z 9. A a mezi žáky na 8. místě opět úspěšný David Kumsta (9.44).
V tyčce byl 2. Karel Velička (8. A) za 2.90.
Všem zúčastněným díky za snahu a přejeme v přípravě na venkovní sezónu mnoho úspěchů.

Datum vložení: 1. 8. 2022 18:57
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:44
Autor: Správce Webu