• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

KPJ ml. žactvo_Memoriál Karla Líbala ...

KPJ ml. žactvo_Memoriál Karla Líbala

Víkend byl nabitý atletikou a pohled do výsledkových listin je velmi lichotivý.
V sobotu se na Střelnici konal KPJ mladšího žactva, kde startovali šesťáci a půlka sedmé třídy. Absolutní dominanci představuje žák 7. A Lukáš Horna, který vyhrál výšku fantastickými 153 cm, byl druhý na 60m sprint, kde zaběhl 8.20, v dálce dolétl pro bronz za 489 cm a navíc byl druhý i na 60m př.!!! Opravdu velký obdiv svěřenci Evy Mikulové.
Ve finále 60m děvčat nebyl vidět jiný než LIAZácký dres a stříbrnou pozici v této jablonecké záležitosti získala Tereza Levinská za 8.54! Ve finále ji doprovodila 5. Karolína Latislavová a Sára Boková, která obsadila 7. místo.
V běhu na 300m byl vidět Ondřej Velička výkonem 48.36. Jan Rýdl byl za ním výsledkem 48.62.
Mezi děvčaty byla nejlepší z našich Barbora Zoubková (51.14).
Skvělý byl běh na 800m, kde medaile vybojovali stříbrný David Novák (2:33,44) a bronzový Richard Hübner (2:34,21). Velká gratulace. Z děvčat byla na půlce vidět Hana Taušová (8. místo, 2:51,36)
Na 60m př. pěkně závodila Sára Boková, která doběhla na 5. místě (11.19).
Nepopulární brambory zůstaly pro Terku Levinskou na dálce (4.41), Kristýna Mádlová byla v kouli (2 kg) na 5. místě (8.70), Tomáš Nováček v té samé disciplíně (3 kg) byl 6. (7.39).
V neděli se konal na Střelnici tradiční a kvalitní Memoriál Karla Líbala v běhu na 3 000 m.
Na něm se bojovala o krajské medaile na této trati a nás může velmi těšit, že se 10-ti kol v hale nezalekli sedmačka Veronika Kučerová (13:59,97) a šesťák Richard Hübner (12:00,27). Oba dva, věkem mladší žáci, navíc zaběhli rekordy školy. Blahopřejeme“

Datum vložení: 1. 8. 2022 18:57
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:27
Autor: Správce Webu