• Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)
Naše motto
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel...

Krajské finále staršího žactva Mladá Boleslav ...

Krajské finále staršího žactva Mladá Boleslav

V neděli 8. 9. hostila Mladá Boleslav krajské finále soutěží družstev staršího žactva.
Papírově byly oba výběry silné, ale řada omluvenek způsobila nemalé komplikace. Děvčata o půl bodu sice vyhrála, ale byly tam rezervy. Klukům vinou absencí postup protekl mezi prsty, což je zklamání.
Řada výborných individualit nebyla doplněna ostatními, a proto jsme brali až třetí, nepostupové, místo. Zklamání je to právě pro kluky, kteří poctivě trénují a pracují.
Výborně se tradičně prezentoval Lukáš Horna, Štěpán Horák a Petr Malý.
Z děvčat Adéla Sochorová a Rozálie Drobníková.
Starším žákyním budeme přát hodně štěstí příští týden v Pardubicích, dalším žákům z naší školy v dorostencích/dorostenkách na mistrovství Čech v Praze, případně juniorek v Kolíně.

Datum vložení: 8. 9. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 8. 2022 19:07
Autor: Správce Webu