• Den otevřených dveří - 21. 3. 2024, 10 - 17 hodin
  • Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin

ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

Vážení zákonní zástupci,

informujeme Vás s dostatečným předstihem o změnách ohledně způsobu platby stravného, výše stravného. Dále Vám posíláme formuláře k přihlášení ke stravování, k povolení inkasa a k ukončení stravování.

Přihlášení ke školnímu stravování

Žák se přihlašuje ke školnímu stravování pouze jedenkrát během povinné školní docházky do Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace. Není nutné vyplňovat přihlášku každý školní rok .

Odhlášení ze školního stravování

Pokud  žák ukončí stravování ve školní jídelně, je třeba odevzdat formulář odhláška ze školního stravování. V případě, že nebude výše uvedený formulář neodevzdán, bude zákonnému zástupci i nadále inkasem strháváno stravné dle aktuálního ceníku stravného (dotovaná částka).

Platba obědů

Obědy budou placeny v měsících srpen - květen zálohově . Celoroční vyúčtování stravného proběhne v červnu daného školního roku. V případě neuhrazení stravného do 30. dne v  měsíci, nebude 1. den následujícího měsíce  vydán strávníkovi oběd.

Žádáme , aby si ti, kteří platili  doposud obědy hotově, zajistili ve své bance bezhotovostní platbu inkasem. Platba v hotovosti bude akceptována pouze ve výjimečných případech.

Dále žádáme, aby na účtu plátce byl vždy dostatečný zůstatek. Pro nastavení inkasa doporučujeme nastavit limit 800 Kč.

Ceník obědů od 1. 9. 2022

kategorie 7 - 10 let:                     30 Kč (měsíčně cca 660 Kč)
kategorie 11- 14 let:                    32 Kč  (měsíčně cca 704 Kč)
kategorie od 15 let:                     34 Kč  (měsíčně cca 748 Kč)
zaměstnanci ZŠ:                         37 Kč  (měsíčně cca 814 Kč)

Navýšení cen potravin i energií spoustu rodin uvrhlo do nepříjemné finanční situace. Pokud jste ve svízellné situaci a máte problém s uhrazením školního stravování, kontaktujte vedoucí školního stravování paní Ivetu Pavlidisovou, která navrhne řešení financování obědů prostřednictvím nadace Women for women.

E-mail: pavlidisova.iveta@zspasirskajbc.cz

Telefon: 774 722 990

Ve školním roce 2021/2022 se v naší školní jídelně vařilo pouze z čerstvých surovin. Od ledna do června 2022 se zkonzumovalo množství zeleniny jako za celý rok 2021!!!

Věřím, že bude žákům ve školní jídelně i nadále chutnat a budou si chodit přidávat jako v letošním školním roce.

Mgr. JItka Šťovíčková, ředitelka školy

Iveta Pavlidisová, vedoucí školní jídelny